Pomezí komiks - SPECIÁLNÍ EDICE (kapitola 1 + speciální dotisk)

Nenechte si uniknout velký letní hit komiks Pomezí! Tato verze obsahuje 1 výtisk komiksu + 1 speciální dotisk. Dodání po ČR a SR do 3-4 pracovních dní. Od 4 kusů je možnost množstevní slevy!

Skladem
Kód: 62
490 Kč –12 % 429 Kč
Kategorie: Prodej
Produkt komiks+brozura3
Akce
490 Kč –12 %

Nový český komiks Pomezí je opět v prodeji!
V této SPECIÁLNÍ EDICI naleznete 1 výtisk komiksu + 1 výtisk speciálního dotisku. Speciální dotisk obsahuje skici a ilustrace ze začátku tvorby a širší popis celého světa Pomezí a jak přesně funguje. Nahlédnete tedy pod pokličku toho, co nás může čekat v dalších dílech.

Synopse:
Ema přijíždí do Prahy s cílem najít odpovědi týkající se svého nedávno zesnulého otce. Brzy však objevuje nový, nadpřirozený svět plný tajemství. Musí se rozhodnout, zda bude pokračovat ve svém plánovaném životě umělce, nebo zvolí mnohem nebezpečnější cestu, která by jí mohla odhalit pravdu o sobě, otci a možná i celém světě.

Základní představa o světě Pomezí:
Existují tři světy. Svět živých, Svět na pomezí, Svět svobodných. Svět živých běžně chápeme jako pozemskou existenci. Druhý svět (Pomezí) je světem mezi prvním a třetím, je to přestupní stanice. Pomezí je místo, kam zemřelá duše odejde a připravuje se na vstup do třetího světa, který nazýváme Světem svobodných.

Napsal: Lukáš Zahrádka
Ilustrovala: Bianca Pinto Milanez
Počet stran: 60
Očekáváné datum vydání: Květen 2024
Vydání: Druhé
Vydalo: leaf-animation s.r.o.
Vazba: Lepená, matná
Rozměry komiksu: 175 x 250 x 5,3 mm
Dodání po ČR a SR: Běžně do 3-4 pracovních dní.

Doprava zdarma: od 3 ks a výše
Množstevní slevy na jednu objednávku:
4 ks = -5%
6 ks = -6%
8 ks = -7%
10 ks = -8%
15 ks = -10%
20 ks = -12% (maximální sleva)

---

Recenze


Jak komiks hodnotili první čtenáři v předprodeji?

Kája Machová
⭐⭐⭐⭐⭐
„Krásný příběh. Graficky velmi dobře zpracované. A ten konec?! To jsem nečekala! Těším se na pokračování.“


Jitka Kroutilová

⭐⭐⭐⭐⭐
„Je to plné emocí a napínavého dění ve správných chvílích a to je přesně můj šálek čaje. Zatím hodnotím 100/10!“


Alexandra (9. let)
⭐⭐⭐⭐⭐
„Pod stromček som dostala knihu (komiks). Volá sa Pomezí, je to asi nejlepší komiks aký som kedy čítala, je: dobrodružná, okúzľujúca, a pri čítaní som sa až zasnívala. Každému ju odporúčam kúpiť ak hľadáte darček pre deti.“

 

Štěpán Pazderka
⭐⭐⭐⭐⭐
„Je to parádní! Krásnej papír, design, příběh, má to prostě hodnotu. Je to neuvěřitelný :) Strašně mi to imponuje a hrozně moc to obdivuji. Je to prostě bomba!!

 

Honza Rajdl
⭐⭐⭐⭐⭐
„Je to super a co je velká paráda, jak krásně je tam vyobrazená Praha. No a story je taky fajn, jednak mi inspirace Stranger Things přijde strašně jemná a druhak to má svoji duši a na poslední stránce si říkáš “Hrome! Kdy bude další díl!”

 

 

Jak komiks hodnotili úspěšní autoři?

Ivona Březinová (úspěšná autorka knížek pro děti a mládež)
⭐⭐⭐⭐⭐
„Komiks Pomezí je osvěžujícím čtením, které zaujme dějovou linkou i výtvarným zpracováním. Hlavní hrdinka Ema, která nabyla jistou superschopnost, si už na prvních stránkách získá sympatie čtenáře. Zažívá emoce a stavy, kterým v mnoha situacích rozumíme i beze slov. Praha, v níž se příběh odehrává, je tu zobrazená jako magické místo plné barevných proměn a kontrastů.“


Michal Viewegh (jeden z nejúspěšnějších českých spisovatelů, jeho knih se prodalo více než milion výtisků)
⭐⭐⭐⭐⭐
„Komiks jsem přečetl naráz, to je s nefalšovaným zájmem. Byť se mi možná víc než samotný příběh líbila jeho výtvarné ztvárnění, ona sugestivní vizuální atmosféra.“


Vladimír Šlechta (český spisovatel žánru science-fiction a fantasy)
⭐⭐⭐⭐⭐
„Výtvarná část komiksu je úžasná, prostě úžasná, na tom trvám a přebíjí všechny nedostatky, pokud tam nějaké jsou. Navíc jméno Ema se vykládá jako „pečovatelka, celá milovaná, veselá“ – a přesně taková je i hrdinka komiksu Pomezí, která se v příběhu sžívá s Prahou, navazuje vztah s jedním místním obyvatelem a zároveň testuje své nově nabyté schopnosti.“

 

Zpět do obchodu